Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

Aruba 100G QSFP28 LC LR4 10km SMF 2-strand Transceiver JL310A RENEW

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchAruba 100G QSFP28 LC LR4 10km SMF 2-strand Transceiver JL310A RENEW
Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom.

Kód produktu713945
Part numberJL310AR
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobca:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
1283 EUR
Vaša cena bez DPH
944.17 EUR
Vaša cena vrátane DPH
1133 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
Aruba 100G QSFP28 LC LR4 10km SMF 2-strand Transceiver JL310A RENEW.
Typ príslušenstva: Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom
Aktuálna cena produktu je1133EUR  s dph
Váš e-mail