Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT and Computers
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver J9151D RENEW

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchAruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver J9151D RENEW
Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom.

Kód produktu703244
Part numberJ9151DR
 
Záruka:99 Doživotní
Výrobca:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Vaša cena bez DPH
332.31 EUR
Vaša cena vrátane DPH
402.10 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver J9151D RENEW.
Typ příslušenství: Rozšiřující moduly k aktivním prvkům
Aktuálna cena produktu je402.10EUR  s dph
Váš e-mail