Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Switche

Aruba Instant On 1960 12XGT 4SFP+ Switch (12RJ45 100/1000/10GBASE-T 4SFP+ fixed 1000/10000 SFP+)

Pridať do obľúbenýchAruba Instant On 1960 12XGT 4SFP+ Switch (12RJ45 100/1000/10GBASE-T 4SFP+ fixed 1000/10000 SFP+)
Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit Ethernet + možnosť 10 GbE portov; Maximálny počet portov:12; Vlastnosti switche:Rozšíriteľnosť.

Kód produktu709664
Part numberJL805A
EAN produktu190017521770
 
Záruka:99 Doživotní
Výrobca:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnosť:Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Bežná cena
1371 EUR
Vaša cena bez DPH
964.17 EUR
Vaša cena vrátane DPH
1157 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Aruba Instant On 1960 12XGT 4SFP+ Switch (JL805A)

Specifications
I/O ports and slots
12 RJ-45 autosensing 100/1000/10GBASE-T ports
(IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T, IEEE 802.an 10GBASE-T); Duplex: 100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only 10GBASE-T: full only
4 SFP+ 10GbE ports

Dimensions

350.5(d) x 442.5(w) x 43.95(h) mm
Weight 9.6 lb (4.3 kg)

CPU

Single Core ARMv7 Cortex-A9 @2Ghz
100 Mb Latency < 7.4 uSec
1000 Mb Latency < 4.2 uSec
10000 Mb Latency < 1.1 uSec
Throughput (Mpps) 238 Mpps

Capacity 320 Gbps

Routing Table size (# of static entries) 512 IPv4/IPv6
MAC Address table size (# of entries) 16,000 entries
Reliability MTBF (years) 88.8
Operating temperature 0-40°C, 0-10,000 ft
Operating relative humidity 15% to 95% @ 104°F (40°C) non-condensing
Nonoperating/Storage temperature -40°F to 158°F (-40°C to 70°C) up to 15000 ft
Nonoperating/Storage relative humidity 15% to 90% @ 149°F (65°C) non-condensing
Altitude up to 10,000 ft (3 km)

Idle

4.1

100% Traffic

4.1

100% Traffic / 0% PoE -
100% Traffic / 50% PoE -
100% Traffic / 100% PoE -

Electrical Characteristics
Frequency 50Hz/60Hz
AC voltage 100-127VAC / 200-240VAC
Current 1.3A/0.4A

Maximum power rating 100-127V: 130W 200-220V: 160W
Idle power 100-127V: 60W 200-220V: 80W
PoE power -
Power Supply

Internal power supply

Safety

EN/IEC 60950-1:2006 + A11:2009 + A1:2010 + A12:2011 + A2:2013
EN/IEC 62368-1, 2nd. & 3rd. Ed.
UL 62368-1, 2nd. & 3rd. Ed.
CAN/CSA C22.2 No. 62368-1, 2nd. & 3rd. Ed.
EN/IEC 60825-1:2014 Class 1

Emissions

EN 55032:2015/CISPR 32, Class A
FCC CFR 47 Part 15: 2018 Class A
ICES-003 Class A
VCCI Class A
CNS 13438 Class A
KN 32 Class A
AS/NZS CISPR 32 Class A

Generic

EN 55035, CISPR 35, KN35

EN

EN 55035, CISPR 35

ESD

EN/IEC 61000-4-2

Radiated

EN/IEC 61000-4-3

EFT/Burst

EN/IEC 61000-4-4

Surge

EN/IEC 61000-4-5

Conducted

EN/IEC 61000-4-6

Power frequency magnetic field

EN/IEC 61000-4-8

Voltage dips and interruptions

EN/IEC 61000-4-11

Harmonics

EN/IEC 61000-3-2

Flicker

EN /IEC 61000-3-3

Device Management: Aruba Instant On Cloud; Web browser; SNMP Manager

Mounting Positions and Supported Racking

Mounts in an EIA-standard 19 in. telco rack or equipment cabinet. 2-post rack kit included
Supports table-top mounting
Supports rack-mounting
Supports wall-mounting with ports facing either up or down
Supports under-table mounting using the brackets provided
Transceivers

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF Transceiver (J4858D)
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF Transceiver (J4859D)
Aruba 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e Transceiver (J8177D)
Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF Transceiver (J9150D)
Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver (J9151E)
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC (J9281D)
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC (J9283D)

.
Maximálny počet portov: 12
Prevedenie: Rack mounted 19"
Technológia: Gigabit Ethernet + možnosť 10 GbE portov
Vlastnosti switche: Rozšíriteľnosť
Management: 95
Management: L2
Management: 4
Aktuálna cena produktu je1157EUR  s dph
Váš e-mail