Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

Aruba Instant On 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver 1420 1820 1830 1930 1950 1960

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchAruba Instant On 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver 1420 1820 1830 1930 1950 1960
Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.

Kód produktu713682
Part numberR9D16A
EAN produktu190017566931
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobca:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnosť:Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Bežná cena
74 EUR
Vaša cena bez DPH
43.33 EUR
Vaša cena vrátane DPH
52 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
Aruba Instant On 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver.
Typ príslušenstva: Mini-GBIC (SFP) moduly
Aktuálna cena produktu je52EUR  s dph
Váš e-mail