Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

Cisco GLC-BX-D=, vysielač SFP, GbE BX, SMF, 10 km

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchCisco GLC-BX-D=, vysielač SFP, GbE BX, SMF, 10 km
Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.

Kód produktu839578
Part numberGLC-BX-D=
EAN produktu882658010835
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobca:Cisco
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
1829 EUR
Vaša cena bez DPH
961.16 EUR
Vaša cena vrátane DPH
1163 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Cisco GLC-BX-D= vysielač SFP

GLC-BX-D= jednovidový vysielač, dosah do 10 km

Technické špecifikácie:

Verzia Jednovidové vlákno (SMF)
Kabeláž GBASE-BX
Typ konektora LC
Vlnová dĺžka 1490 (TX) / 1310 (RX) nm
Maximálna vzdialenosť 10 km
Prenosová rýchlosť 1 Gb/s
Rozmery 13.4 x 8.5 x 55.7 mm
Hmotnosť 75 g

Stránky produktu: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/gigabit-ethernet-gbic-sfp-modules/product_data_sheet0900aecd8033f885.html
Zoznam kompatibility: https://tmgmatrix.cisco.com/home..

Typ příslušenství: Mini-GBIC (SFP) moduly
Aktuálna cena produktu je1163EUR  s dph
Váš e-mail