Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

Cisco GLC-EX-SMD=, vysielač SFP, GbE EX, SMF, 40 km

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchCisco GLC-EX-SMD=, vysielač SFP, GbE EX, SMF, 40 km
Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.

Kód produktu839580
Part numberGLC-EX-SMD=
EAN produktu882658277047
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobca:Cisco
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Vaša cena bez DPH
1548.10 EUR
Vaša cena vrátane DPH
1873.20 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Cisco GLC-EX-SMD= Gigabit Ethernet EX SFP vysielač

1000BASE-EX jednovidový vysielač, dosah 40 km

Technické špecifikácie:

Verzia Jednovidové vlákno (SMF)
Kabeláž 1000BASE-EX
Typ konektora LC
Vlnová dĺžka 1310 nm
Prenosová rýchlosť 1 Gb/s
Maximálna vzdialenosť 40 km
Rozmery 13.4 x 8.5 x 55.7 mm
Hmotnosť 75 g

Stránky produktu: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/gigabit-ethernet-gbic-sfp-modules/product_data_sheet0900aecd8033f885.html
Zoznam kompatibility: https://tmgmatrix.cisco.com/home..

Typ příslušenství: Mini-GBIC (SFP) moduly
Aktuálna cena produktu je1873.20EUR  s dph
Váš e-mail