Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

Cisco GLC-LH-SMD-RF, SFP Transceiver, GbE LX/LH, MMF/SMF, 550m/10km, REFRESH

Pridať do obľúbenýchCisco GLC-LH-SMD-RF, SFP Transceiver, GbE LX/LH, MMF/SMF, 550m/10km, REFRESH
Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.

Kód produktu839453
Part numberGLC-LH-SMD-RF
EAN produktu882658546334
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobca:Cisco
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
458 EUR
Vaša cena bez DPH
239.17 EUR
Vaša cena vrátane DPH
287 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Cisco GLC-LH-SMD= Gigabit Ethernet LX SFP Transceiver REFRESH



Jedná se o produkt z programu REFRESH (-RF). V rámci tohoto programu jsou nabízena opravená zařízení, případně zařízení z kvartálových rotací.
REFRESH zařízení disponují stejnými funkcemi, podporou a zárukou, jako zařízení zcela nová.



1000BASE-LX/LH single-mode/multi-mode transceiver, dosah až 550m (MultiMode) resp. 10km (SingleMode)

Technické specifikace:































Provedení Single-mode fiber (SMF) / Multi-Mode fiber (MMF)
Kabeláž 1000BASE-LX/LH
Typ konektoru LC
Vlnová délka 1270 to 1355 nm
Rychlost přenosu 1 Gbps
Maximální vzdálenost 550m (MMF), 10 km (SMF)
Rozměry 13.4 x 8.5 x 55.7 mm
Hmotnost 75 g

Stránky produktu:
target="_blank">https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/gigabit-ethernet-gbic-sfp-modules/product_data_sheet0900aecd8033f885.html

Seznam kompatibility:
target="_blank">https://tmgmatrix.cisco.com/home

.
Typ príslušenstva: Mini-GBIC (SFP) moduly
Aktuálna cena produktu je287EUR  s dph
Váš e-mail