Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

Cisco GLC-ZX-SMD=, vysielač SFP, GbE ZX, SMF, 70 km

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchCisco GLC-ZX-SMD=, vysielač SFP, GbE ZX, SMF, 70 km
Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.

Kód produktu839582
Part numberGLC-ZX-SMD=
EAN produktu882658340925
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobca:Cisco
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Vaša cena bez DPH
3106.53 EUR
Vaša cena vrátane DPH
3758.90 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Cisco GLC-ZX-SMD= Gigabit Ethernet ZX SFP transceiver

1000BASE-ZX jednovidový transceiver, dosah 70 km

Technické špecifikácie:

Verzia Jednovidové vlákno (SMF)
Kabeláž 1000BASE-ZX
Typ konektora LC
Vlnová dĺžka 1550 nm
Prenosová rýchlosť 1 Gb/s
Maximálna vzdialenosť 70 km
Rozmery 13.4 x 8.5 x 55.7 mm
Hmotnosť 75 g

Stránky produktu: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/gigabit-ethernet-gbic-sfp-modules/product_data_sheet0900aecd8033f885.html
Zoznam kompatibility: https://tmgmatrix.cisco.com/home..

Typ příslušenství: Mini-GBIC (SFP) moduly
Aktuálna cena produktu je3758.90EUR  s dph
Váš e-mail