Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

Cisco MGBLH1, vysielač SFP, GbE LH,SMF, 40km

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchCisco MGBLH1, vysielač SFP, GbE LH,SMF, 40km
Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.

Kód produktu1045848
Part numberMGBLH1
EAN produktu4260039342748
 
Záruka:60 Měsíc(ů)
Výrobca:Cisco
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
295 EUR
Vaša cena bez DPH
187.60 EUR
Vaša cena vrátane DPH
227 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Cisco MGBLH1 Gigabit LH Mini-GBIC SFP vysielač

1000BASE-LH SFP jednovidový vysielač, dosah do 40 km

Technické špecifikácie:

Verzia Jednovidové vlákno (SMF)
Kabeláž 1000BASE-LH
Typ konektora Duplexné LC
Vlnová dĺžka 1310 nm
Maximálna vzdialenosť 40 km
Prenosová rýchlosť 1 Gb/s
Rozmery 13.4 x 8.5 x 55.7 mm
Hmotnosť 18 g

Stránky produktu: https://www.cisco.com/c/en/us/support/interfaces-modules/mgblh1-gigabit-lh-mini-gbic-sfp-transceiver/model.html
..

Typ příslušenství: Mini-GBIC (SFP) moduly
Aktuálna cena produktu je227EUR  s dph
Váš e-mail