Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

Cisco SFP-10G-SR-S=, SFP+ Module, 10GbE SR, MMF, 400m

Pridať do obľúbenýchCisco SFP-10G-SR-S=, SFP+ Module, 10GbE SR, MMF, 400m
Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.

Kód produktu839306
Part numberSFP-10G-SR-S=
EAN produktu882658782466
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobca:Cisco
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
383 EUR
Vaša cena bez DPH
276.67 EUR
Vaša cena vrátane DPH
332 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Cisco 10GBASE-SR SFP+ transceiver


10GBASE-SR SFP+ multi-mode transceiver, dosah až 400m


Upozornění: Cena veškerých CISCO produktů se týká pouze aktuálních skladových zásob!! Pokud máte zájem o zboží, které není aktuálně skladem,
prosím, kontaktujte svého obchodníka. Cenovou nabídku Vám rád připraví.




Technické specifikace:





























Provedení Multi-mode fiber (MMF)
Kabeláž 10GBASE-SR
Typ konektoru LC/PC multi-režimy
Vlnová délka 850 nm
Maximální vzdálenost 400 m
Rychlost přenosu 10 Gbps
Rozměry 13.4 x 8.5 x 55.7 mm
Hmotnost 75 g


Stránky produktu:
target="_blank">https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/transceiver-modules/data_sheet_c78-455693.html


Seznam kompatibility:
target="_blank">https://tmgmatrix.cisco.com/home.

Typ príslušenstva: Mini-GBIC (SFP) moduly
Technológia SFP modulu: 10 Gbps
Rozhranie tlače: SFP+
Aktuálna cena produktu je332EUR  s dph
Váš e-mail