Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE SR 850nm Wavelength 300m Reach - Kit

Pridať do obľúbenýchDell Networking Transceiver SFP+ 10GbE SR 850nm Wavelength 300m Reach - Kit
Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.

Kód produktu1330416
Part number407-BBOU
EAN produktu5397063819560
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobca:Dell
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
256 EUR
Vaša cena bez DPH
180.83 EUR
Vaša cena vrátane DPH
217 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
















Quick Specs








Device Type

SFP+ transceiver module




Form Factor

Plug-in module






Cabling Type

10GBase-SR




Data Transfer Rate

10 Gbps






Optical Wave Length

850 nm




Data Link Protocol

10 GigE






Max Transfer Distance

984 ft