Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

Duplexný patch kábel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 20 m

Novinka
Pridať do obľúbenýchDuplexný patch kábel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 20 m
Typ vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, SC.

Kód produktu10101553
Part numberDPX-50-LC/SC-OM3-20
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:LYNX CS
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
20 EUR
Vaša cena bez DPH
13.33 EUR
Vaša cena vrátane DPH
16 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Duplexný patch kábel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 20 m

Kábel podporuje pripojenie 10 Gb/s

Technické informácie
Kategória: OM3
Priemer vlákna: 50/125 µm
Typ plášťa: LS0H
Konektory: LC-SC
Brúsenie konektorov PC-PC
Dĺžka: 20 m
..
Typ vlákna: Multimode
Typ kábla: Patch kábel
Typ konektora: SC
Aktuálna cena produktu je16EUR  s dph
Váš e-mail