Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, SC-SC, LS0H, 15m

Pridať do obľúbenýchDuplexní patch kabel MM 50/125, OM3, SC-SC, LS0H, 15m
Typ vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:SC, SC.

Kód produktu10101548
Part numberDPX-50-SC/SC-OM3-15
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:LYNX CS
Skladová dostupnosť:Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Bežná cena
15 EUR
Vaša cena bez DPH
10.00 EUR
Vaša cena vrátane DPH
12 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, SC-SC, LS0H, 15m


Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s




















Technické informace
Kategorie: OM3
Průměr vlákna: 50/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: SC-SC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 15 m
.
Typ vlákna: Multimode
Typ kábla: Patch kábel
Typ konektora: SC
Aktuálna cena produktu je12EUR  s dph
Váš e-mail