Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-ST, LS0H, 2m

Pridať do obľúbenýchDuplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-ST, LS0H, 2m
Typ vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, ST.

Kód produktu1045491
Part numberDPX-62-LC/ST-2
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:LYNX CS
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
8 EUR
Vaša cena bez DPH
5.83 EUR
Vaša cena vrátane DPH
7 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-ST, LS0H, 2m


Kabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s




















Technické informace
Kategorie: OM1
Optické vlákno: 62,5/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: LC-ST
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 2 m
b/s.
Typ vlákna: Multimode
Typ kábla: Patch kábel
Typ konektora: ST
Aktuálna cena produktu je7EUR  s dph
Váš e-mail