Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

Duplexný patch kábel MM 62,5/125 OM1, ST-ST, LS0H, 2 m

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchDuplexný patch kábel MM 62,5/125 OM1, ST-ST, LS0H, 2 m
Typ vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:ST, ST.

Kód produktu1045509
Part numberDPX-62-ST/ST-2
EAN produktu859120513939
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:OEM
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
8 EUR
Vaša cena bez DPH
5.83 EUR
Vaša cena vrátane DPH
7 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Duplexný patch kábel MM 62,5/125 OM1, ST-ST, LS0H, 2 m

Kábel podporuje pripojenie 100 Mb/s

Technické informácie
Kategória: OM1
Optické vlákno: 62,5/125 µm
Typ plášťa: LS0H
Konektory ST-ST
Brúsenie konektorov PC-PC
Dĺžka: 2 m
b/s..
Typ vlákna: Multimode
Typ kábla: Patch kábel
Typ konektora: ST
Aktuálna cena produktu je7EUR  s dph
Váš e-mail