Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(UPC)-LC(APC), LS0H, 4m

Novinka
Pridať do obľúbenýchDuplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(UPC)-LC(APC), LS0H,  4m
Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, LC.

Kód produktu10102384
Part numberDPX-09-LCUPC/LCAPC-4
EAN produktu8592457176329
 
Záruka:26 Měsíc(ů)
Výrobca:LYNX CS
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
7 EUR
Vaša cena bez DPH
5.00 EUR
Vaša cena vrátane DPH
6 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(UPC)-LC(APC), LS0H, 4m

Duplexní optický single-mode patch kabel. LS0H provedení.

Technické informace
Kategorie: OS2
Průměr vlákna: 9/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: LC-LC
Broušení konektorů: UPC-APC
Délka: 4 m
.
Typ vlákna: Singlemode
Typ kábla: Patch kábel
Typ konektora: LC
Aktuálna cena produktu je6EUR  s dph
Váš e-mail