Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Servery, príslušenstvo a komponenty
  4. Sieťové karty pre servery

Sieťové karty pre servery

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
Dell Broadcom 57412 Dual Port 10Gb SFP+ PCIe Adapter Full Height Customer InstallPočet kanálov:2; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
437 EUR
s DPH
DELL Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter Low ProfileCusKitPočet kanálov:2; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
451 EUR
s DPH
Dell Intel X710 Dual Port 10Gb Direct Aattach SFP+ Converged Network Adapter CuskitPočet kanálov:2; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
429 EUR
s DPH
DELL Kit: karta sieťového rozhrania 5720 DP 1Gb – súpravaPočet kanálov:2; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
90 EUR
s DPH
FUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 1x1Gbit Cu Intel I250-T1 - pro FUJITSU PRIMERGYPočet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
43 EUR
s DPH
FUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 2x1Gbit Cu Intel I350-T2 - pro FUJITSU PRIMERGYPočet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
104 EUR
s DPH
FUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 4x1Gbit Cu Intel I350-T4 - pro FUJITSU PRIMERGYPočet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
198 EUR
s DPH
FUJITSU Ethernet Gigabit PLAN EP X550-T2 2x10GBASE-TPočet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
359 EUR
s DPH
FUJITSU Ethernet Intel 2x1Gb Ethernet Adapter I350-T2Počet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
151 EUR
s DPH
FUJITSU Ethernet PLAN EP X710-DA2 2x10Gb SFP+ Intel® Ethernet Server Adapter X710-DA2Počet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
320 EUR
s DPH
FUJITSU SFP+ active Twinax Cable Brocade 5mPočet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
261 EUR
s DPH
FUJITSU SFP+ Module Single Mode Fiber 10GbE LCPočet kanálov:1; Pripojiteľnosť do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
551 EUR
s DPH