Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Konvertory

Konvertory

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
Planet FT-802S15 Konvertor, 10/100Base-TX - 100Base-FX, SC, singlemodeTechnológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika singlemode.
53 EUR
s DPH
NovinkaSkladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Planet GT-1205A Konvertor, 1x 10/100/1000Base-T RJ-45, 2x 100/1000Base-X SFPTechnológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps.
97 EUR
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Planet GT-805A modulární konvertor Gigabit 10/100/1000BaseT/SXTechnológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika multimode; Možnosti rozšírenia:Modularita konvertora.
53 EUR
s DPH
Novinka
Planet GTP-805A konvertor 10/100/1000Base-T / miniGBIC SFP, PoE injektor IEEE 802.3atTechnológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika multimode; Možnosti rozšírenia:Modularita konvertora.
76 EUR
s DPH
Novinka
Planet ICS-100, konvertor RS485/422/232 na TCP/IP protokolTechnológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/metalické vedenie.
61 EUR
s DPH
Novinka
Planet IGT-805AT, konvertor 10/100/1000T RJ-45 na 1x 100/1000X SFP, -40 +75°CTechnológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps.
100 EUR
s DPH
Planet konvertor FTP-802, 10/100BaseFX (SC), PoE injektor 802.3afTechnológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika multimode.
74 EUR
s DPH
Novinka
Planet MC-1500R, 15 slotů pro media konverotry, 19"/2,5U, napájení AC 230V, možno dokoupit DC 48V zdroj (redundance)Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika multimode.
323 EUR
s DPH
Planet Multimode konvertor Gigabit 1000BaseT/SX (SC)Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika multimode.
62 EUR
s DPH
Planet Singlemode konvertor 100BaseTX-100BaseFX(SC), 15kmTechnológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika singlemode.
71 EUR
s DPH
Planet Singlemode konvertor Gigabit 1000Base-T/1000Base-LX (SC)Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika singlemode.
64 EUR
s DPH
Planet VC-231, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/metalické vedenie; Možnosti rozšírenia:Modularita konvertora, Management konvertora.
104 EUR
s DPH