Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. SFP moduly

SFP moduly

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-SX, LC konektor, 850nm MM, 550m, (Cisco, Dell, Planet kompatibilní)Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Multimode.
14 EUR
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-T, RJ-45 konektor (Cisco, Dell, Planet kompatibilní)Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC.
25 EUR
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-T, RJ-45 konektor (HP kompatibilní)Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC.
24 EUR
s DPH
SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC konektor, 1310nm SM, 20km (Cisco, Dell, Planet kompatibilní)Technológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+; Typ vlákna:Singlemode.
37 EUR
s DPH
SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC konektor, 1310nm SM, 20km (HP kompatibilní = ekvivalent JD094B, JD119B)Technológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+; Typ vlákna:Singlemode.
55 EUR
s DPH
SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC konektor, 1310nm SM, 20km (HP Non-ProCurve = H3C kompatibilní)Technológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+; Typ vlákna:Singlemode.
106 EUR
s DPH
SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC konektor, 1310nm SM, 20km (HP ProCurve kompatibilní = ekvivalent J9151A)Technológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+; Typ vlákna:Singlemode.
103 EUR
s DPH
SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC simplex konektor, WDM TX1270/RX1330nm SM, 10km (Cisco, Dell, Planet kompatibilní)Technológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+; Typ vlákna:Singlemode.
64 EUR
s DPH
SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC simplex konektor, WDM TX1270/RX1330nm SM, 20km (Cisco, Dell, Planet kompatibilní)Technológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+; Typ vlákna:Singlemode.
86 EUR
s DPH
SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC simplex konektor, WDM TX1330/RX1270nm SM, 10km (Cisco, Dell, Planet kompatibilní)Technológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+; Typ vlákna:Singlemode.
64 EUR
s DPH
SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC simplex konektor, WDM TX1330/RX1270nm SM, 20km (Cisco, Dell, Planet kompatibilní)Technológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+; Typ vlákna:Singlemode.
86 EUR
s DPH
SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-SR, LC konektor, 850nm MM, 80/300m (HP ProCurve kompatibilní = ekvivalent J9151A)Technológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+; Typ vlákna:Multimode.
89 EUR
s DPH