Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

HPE X140 40G QSFP+ LC LR4 SM 10km 1310nm Transceiver RENEW

Novinka
Pridať do obľúbenýchHPE X140 40G QSFP+ LC LR4 SM 10km 1310nm Transceiver RENEW
Typ príslušenstva:Ostatné príslušenstvo (zdroje, ventilátory, apod.).

Kód produktu703443
Part numberJG661AR
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobca:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
1889 EUR
Vaša cena bez DPH
1338.33 EUR
Vaša cena vrátane DPH
1606 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
HPE X140 40G QSFP+ LC LR4 SM 10km 1310nm Transceiver RENEW.
Typ príslušenstva: Ostatné príslušenstvo (zdroje, ventilátory, apod.)
Aktuálna cena produktu je1606EUR  s dph
Váš e-mail