Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Konvertory

Intellinet Gigabit Ethernet konvertor, 1000Base-T na 1000Base-SX (SC) Multi-Mode, 220m

Pridať do obľúbenýchIntellinet Gigabit Ethernet konvertor, 1000Base-T na 1000Base-SX (SC) Multi-Mode, 220m
Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps.

Kód produktu58226
Part number506533
EAN produktu766623506533
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:Intellinet
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
99 EUR
Vaša cena bez DPH
68.33 EUR
Vaša cena vrátane DPH
82 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
•Data transfer rate: 1000 Mbps •One 1000Base-T RJ45 port, maximum distance 100 m / 300 ft. (Cat5e and better) •RJ45 port with Auto MDI/MDI-X support and auto-negotiation •One 1000Base-SX multi-mode Fiber SC duplex port •Fiber distance support: up to 220 m / 720 ft (62.5/125 µm cable) or 550 m / 1800 ft (50/125 µm cable) •Wavelength: 850 nm •Flow control •Status LEDs for power and Link/TX for both ports •External power adapter, 5 V DC.
Technológia konvertora: Gigabit Ethernet 1000Mbps
Aktuálna cena produktu je82EUR  s dph
Váš e-mail