Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. Výrobca  LYNX CS

LYNX CS

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
Pigtail SM 9/125, OS2, ST konektor, LS0H, 1mTyp vlákna:Singlemode; Typ kábla:Pigtail; Typ konektora:ST.
2 EUR
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Presné nožnice na drôtTyp komponenty:Náradie.
6 EUR
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Rozbočovacia skrinka UTP Cat6, čiernaTyp komponenty:Spojka, rozdvojka, ostatné konektory; Prevedenie:CAT6; Tienenie:UTP.
2 EUR
s DPH
Novinka
Simplexný prepojovací kábel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-E2000(APC), LS0H, 10 mTyp vlákna:Singlemode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:E2000/APC, E2000/APC.
34 EUR
s DPH
Simplexný prepojovací kábel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-E2000(APC), LS0H, 1mTyp vlákna:Singlemode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:E2000/APC, E2000/APC.
15 EUR
s DPH
Simplexný prepojovací kábel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-E2000(APC), LS0H, 2 mTyp vlákna:Singlemode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:E2000/APC, E2000/APC.
16 EUR
s DPH
Novinka
Simplexný prepojovací kábel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-E2000(APC), LS0H, 5mTyp vlákna:Singlemode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:E2000/APC, E2000/APC.
20 EUR
s DPH
Simplexný prepojovací kábel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-LC(PC), LS0H, 2mTyp vlákna:Singlemode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, E2000/APC.
14 EUR
s DPH
Novinka
Simplexný prepojovací kábel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-LC(PC), LS0H, 3 mTyp vlákna:Singlemode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, E2000/APC.
16 EUR
s DPH
NovinkaSkladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Simplexný prepojovací kábel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-LC(PC), LS0H, 5mTyp vlákna:Singlemode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, E2000/APC.
14 EUR
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
STP Cat5E prepojovacia krabica, striebornáTyp komponenty:Spojka, rozdvojka, ostatné konektory; Prevedenie:CAT5E; Tienenie:STP.
2 EUR
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
STP Cat6 prepojovacia krabica, striebornáTyp komponenty:Spojka, rozdvojka, ostatné konektory; Prevedenie:CAT6; Tienenie:STP.
2 EUR
s DPH