Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. SFP moduly

SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC konektor, 1310nm SM, 20km (HP ProCurve kompatibilní = ekvivalent J9151A)

Pridať do obľúbenýchSFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC konektor, 1310nm SM, 20km (HP ProCurve kompatibilní = ekvivalent J9151A)
Technológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+; Typ vlákna:Singlemode.

Kód produktu1018349
Part numberXL-MTB-LRv2C
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:XtendLan
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
130 EUR
Vaša cena bez DPH
84.17 EUR
Vaša cena vrátane DPH
101 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 20km na běžném singlemódovém vlákně.

Vlnová délka 1310 nm. HP kompatibilní se sériemi přepínačů HP ProCurve. Multirate Fiber channel.



Konverzní 10Gigabitový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LR/LW, IEEE802.3ae, 10,3125Gbit/s. Duplexní LC konektor, pro singlemode vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro SFP+.



ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE



Typ modulu: SFP+


Konektor: LC duplex


Vlnová délka: 1310 nm


Typ vlákna: Singlemode


Dosah spojení: až 20 km


Přenosová marže: 11 dB


Citlivost: -14 dBm


Přenosová rychlost: 1 Gb/s

.
Typ vlákna: Singlemode
Technológia SFP modulu: 10 Gbps
Rozhranie tlače: SFP+
Aktuálna cena produktu je101EUR  s dph
Váš e-mail