Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. SFP moduly

SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-SR, LC konektor, 850nm MM, 80/300m (HP ProCurve kompatibilní = ekvivalent J9151A)

Pridať do obľúbenýchSFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-SR, LC konektor, 850nm MM, 80/300m (HP ProCurve kompatibilní = ekvivalent J9151A)
Technológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+; Typ vlákna:Multimode.

Kód produktu1018409
Part numberXL-MTB-SRv2C
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:XtendLan
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
108 EUR
Vaša cena bez DPH
73.33 EUR
Vaša cena vrátane DPH
88 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 82m na běžném multimodovém vlákně 50um, 500 MHz*km.

Dosah 300m na širokopásmovém vlákně vlákně 50um, 2000 MHz*km. Vlnová délka 850 nm. HP kompatibilní se sériemi přepínačů HP ProCurve. Multirate Fiber channel.



Konverzní 10Gigabitový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-SR, IEEE802.3ae, 10,3125Gbit/s. Duplexní LC konektor, pro multimode mode vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro SFP+.



Podpora Fiber Channel 10/8/4/2 Gbps.



ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE



Typ modulu: SFP+


Konektor: LC duplex


Vlnová délka: 850 nm


Typ vlákna: Multimode


Dosah spojení: až 80/300 m


Přenosová marže: 6,2 dB


Citlivost: -13,5 dBm


Přenosová rychlost: 10 Gb/s

.
Typ vlákna: Multimode
Technológia SFP modulu: 10 Gbps
Rozhranie tlače: SFP+
Aktuálna cena produktu je88EUR  s dph
Váš e-mail