Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC dup., -40 až 85°C, 3,3V, HP komp., DMIJD118B

Pridať do obľúbenýchSFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC dup., -40 až 85°C, 3,3V, HP komp., DMIJD118B
Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.

Kód produktu703466
Part numberSPM-7100WHPA-HTR
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobca:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
50 EUR
Vaša cena bez DPH
15.00 EUR
Vaša cena vrátane DPH
18 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC dup., -40 až 85°C, 3,3V, HP komp., DMIJD118B.
Typ príslušenstva: Mini-GBIC (SFP) moduly
Aktuálna cena produktu je18EUR  s dph
Váš e-mail