Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

SFP transceiver 1,25Gbps 1000BASE-SX MM 300/550m 850nm (VCSEL) LC duplex 0-70°C 3,3V HPEcompatibilní DMIJ J4858C

Pridať do obľúbenýchSFP transceiver 1,25Gbps 1000BASE-SX MM 300/550m 850nm (VCSEL) LC duplex 0-70°C 3,3V HPEcompatibilní DMIJ J4858C
Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom.

Kód produktu702667
Part numberSPM-7100WHPE (J4858C OEM)
 
Záruka:99 Doživotní
Výrobca:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnosť:Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Bežná cena
54 EUR
Vaša cena bez DPH
10.83 EUR
Vaša cena vrátane DPH
13 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
SFP transceiver 1,25Gbps 1000BASE-SX MM 300/550m 850nm (VCSEL) LC duplex 0-70°C 3,3V HPEcompatibilní DMIJ J4858D.
Typ príslušenstva: Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom
Aktuálna cena produktu je13EUR  s dph
Váš e-mail