Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW multirate MM OM1/33m OM2/82m OM3/300m OM4/400 850nm VCSEL LC duplex DMI HP kompat JD092B

Pridať do obľúbenýchSFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW multirate MM OM1/33m OM2/82m OM3/300m OM4/400 850nm VCSEL LC duplex DMI HP kompat JD092B
Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.

Kód produktu703162
Part numberSFP-PLUS-SR-HPA (JD092B OEM)
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobca:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
53 EUR
Vaša cena bez DPH
21.67 EUR
Vaša cena vrátane DPH
26 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW multirate MM OM1/33m OM2/82m OM3/300m OM4/400 850nm VCSEL LC duplex DMI HP kompat.
Typ príslušenstva: Mini-GBIC (SFP) moduly
Aktuálna cena produktu je26EUR  s dph
Váš e-mail