Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, 1310nm, LC dup., DMI , FORTINET komp.

Pridať do obľúbenýchSFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, 1310nm, LC dup., DMI , FORTINET komp.
Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.

Kód produktu703488
Part numberSFP-PLUS-LR10-FOR
 
Záruka:99 Doživotní
Výrobca:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
50 EUR
Vaša cena bez DPH
20.83 EUR
Vaša cena vrátane DPH
25 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, 1310nm, LC dup., DMI , FORTINET komp..
Typ príslušenstva: Mini-GBIC (SFP) moduly
Aktuálna cena produktu je25EUR  s dph
Váš e-mail