Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. SFP moduly

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco komp.

Pridať do obľúbenýchSFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco komp.
SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco komp..

Kód produktu839343
Part numberSFP-PLUS-SR-CIS(SFP-10G-SR OEM
EAN produktu8594162431458
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobca:Cisco
Skladová dostupnosť:Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Bežná cena
23 EUR
Vaša cena bez DPH
11.67 EUR
Vaša cena vrátane DPH
14 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco komp.

Upozornění: Cena veškerých CISCO produktů se týká pouze aktuálních skladových zásob!! Pokud máte zájem o zboží, které není aktuálně skladem, prosím, kontaktujte svého obchodníka. Cenovou nabídku Vám rád připraví.

.
Typ vlákna: Multimode
Technológia SFP modulu: 10 Gbps
Rozhranie tlače: SFP+
Aktuálna cena produktu je14EUR  s dph
Váš e-mail