Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW multirate MM OM4-400m OM3-300m OM2-82m OM1-33m 850nm VCSEL LC duplex DMI HPkomp (J9150D)

Pridať do obľúbenýchSFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW multirate MM OM4-400m OM3-300m OM2-82m OM1-33m 850nm VCSEL LC duplex DMI HPkomp (J9150D)
Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.

Kód produktu703465
Part numberSFP-PLUS-SR-HPE (J9150D OEM)
 
Záruka:99 Doživotní
Výrobca:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
51 EUR
Vaša cena bez DPH
16.67 EUR
Vaša cena vrátane DPH
20 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW multirate MM OM4-400m OM3-300m OM2-82m OM1-33m 850nm VCSEL LC duplex DMI HPkomp (J9150D).
Typ príslušenstva: Mini-GBIC (SFP) moduly
Aktuálna cena produktu je20EUR  s dph
Váš e-mail