Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm/ RX 1490nm,LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, HP komp., DMI

Novinka
Pridať do obľúbenýchSFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm/ RX 1490nm,LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, HP komp., DMI
Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.

Kód produktu703169
Part numberSPB-7610WHPE-1310
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobca:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
44 EUR
Vaša cena bez DPH
14.17 EUR
Vaša cena vrátane DPH
17 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm/ RX 1490nm,LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, HP komp., DMI.
Typ príslušenstva: Mini-GBIC (SFP) moduly
Aktuálna cena produktu je17EUR  s dph
Váš e-mail