Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

Solarix Adaptér SC MM OM4 duplex SXAD-SC-PC-OM4-D

Novinka
Pridať do obľúbenýchSolarix Adaptér SC MM OM4 duplex SXAD-SC-PC-OM4-D
Typ vlákna:Multimode; Typ kábla:Spojka; Typ konektora:SC.

Kód produktu10102014
Part number70212124
 
Záruka:60 Měsíc(ů)
Výrobca:Solarix
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
2 EUR
Vaša cena bez DPH
0.83 EUR
Vaša cena vrátane DPH
1 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Adaptér SC MM OM4 duplex

Solarix optický adaptér SC multimode OM4 duplexní

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem

.
Typ vlákna: Multimode
Typ kábla: Spojka
Typ konektora: SC
Aktuálna cena produktu je1EUR  s dph
Váš e-mail