Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

Solarix Patch kabel 50/125 SCupc/STupc MM OM2 3m duplex SXPC-SC/ST-UPC-OM2-3M-D

Novinka
Pridať do obľúbenýchSolarix Patch kabel 50/125 SCupc/STupc MM OM2 3m duplex SXPC-SC/ST-UPC-OM2-3M-D
Typ vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:SC, ST.

Kód produktu10102155
Part number70235135
 
Záruka:60 Měsíc(ů)
Výrobca:Solarix
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
10 EUR
Vaša cena bez DPH
5.83 EUR
Vaša cena vrátane DPH
7 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/STupc MM OM2 3m duplex

Solarix optický patch kabel s multimode OM2 vláknem, konektory SCupc/STupc, délka 3m

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních.

Technické informace
Plášť: LSOH
Konektor: SC/ST
Broušení ferule: UPC/UPC
Průměr ferule: 2.5 mm/2.5 mm
Typ vlákna: G.651.1 OM2
Délka: 3 m
Max. zpětný útlum: >35 dB
Max. vložný útlum: <0.3 dB
Cykly připojení odpojení: min. 1000
Rozměr vlákna: 50.5/125 µm
Průměr primární ochrany vlákna: 250 µm
Průměr sekundární ochrany vlákna: 900 µm
Vnější průměr simplexního kabelu: 2.0 mm
Tahový prvek: aramidová příze
.
Typ vlákna: Multimode
Typ kábla: Patch kábel
Typ konektora: ST
Aktuálna cena produktu je7EUR  s dph
Váš e-mail