Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

Solarix Patch kabel 62,5/125 SCupc/SCupc MM OM1 2m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM1-2M-D

Novinka
Pridať do obľúbenýchSolarix Patch kabel 62,5/125 SCupc/SCupc MM OM1 2m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM1-2M-D
Typ vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:SC, SC.

Kód produktu10102172
Part number70234126
 
Záruka:60 Měsíc(ů)
Výrobca:Solarix
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
9 EUR
Vaša cena bez DPH
5.83 EUR
Vaša cena vrátane DPH
7 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Patch kabel Solarix 62,5/125 SCupc/SCupc MM OM1 2m duplex

Solarix optický patch kabel s multimode OM1 vláknem, konektory SCupc/SCupc, délka 2m

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních.

Technické informace
Plášť: LSOH
Konektor: SC/SC
Broušení ferule: UPC/UPC
Průměr ferule: 2.5 mm/2.5 mm
Typ vlákna: G.651.1 OM1
Délka: 2 m
Max. zpětný útlum: >35 dB
Max. vložný útlum: <0.3 dB
Cykly připojení odpojení: min. 1000
Rozměr vlákna: 62.5/125 µm
Průměr primární ochrany vlákna: 250 µm
Průměr sekundární ochrany vlákna: 900 µm
Vnější průměr simplexního kabelu: 2.0 mm
Tahový prvek: aramidová příze
.
Typ vlákna: Multimode
Typ kábla: Patch kábel
Typ konektora: SC
Aktuálna cena produktu je7EUR  s dph
Váš e-mail