Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

Solarix Patch kabel 9/125 E2000apc/LCupc SM OS 1m duplex SXPC-E2000/LC-APC/UPC-OS-1M-D

Novinka
Pridať do obľúbenýchSolarix Patch kabel 9/125 E2000apc/LCupc SM OS 1m duplex SXPC-E2000/LC-APC/UPC-OS-1M-D
Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, E2000/APC.

Kód produktu10102067
Part number70247419
 
Záruka:60 Měsíc(ů)
Výrobca:Solarix
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
47 EUR
Vaša cena bez DPH
34.17 EUR
Vaša cena vrátane DPH
41 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Patch kabel 9/125 E2000apc/LCupc SM OS 1m duplex

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Optické patch kabely Solarix jsou určeny pro telekomunikační aplikace a datová centra. Poskytují flexibilní propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje. Patch kabely disponují pláštěm LSOH. Ferule optických patch kabelů jsou v provedení APC/UPC (angled physical contact/ultra physical contact). Použité konektory E2000 jsou od renomovaného výrobce R&M a samotné vlákno je Corning G.652D s parametry ohybu G.657A vláken.

Technické informace
Plášť: LSOH
Konektor: E2000/LC
Broušení ferule: APC/UPC
Průměr ferule: 2.5 mm/1.25 mm
Typ vlákna: G.652.D
Délka: 1 m
Max. zpětný útlum: >50 dB
Max. vložný útlum: <0.3 dB
Cykly připojení odpojení: min. 1000
Rozměr vlákna: 9/125 µm
Průměr primární ochrany vlákna: 250 µm
Průměr sekundární ochrany vlákna: 900 µm
Vnější průměr simplexního kabelu: 2.0 mm
Tahový prvek: aramidová příze
.
Typ vlákna: Singlemode
Typ kábla: Patch kábel
Typ konektora: LC
Aktuálna cena produktu je41EUR  s dph
Váš e-mail