Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. SFP moduly

TP-Link TXM431-LR [Transceiver 10GBase-LR SFP+ LC]

Pridať do obľúbenýchTP-Link TXM431-LR [Transceiver 10GBase-LR SFP+ LC]
Technológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+; Typ vlákna:Singlemode.

Kód produktu438286
Part numberTXM431-LR
EAN produktu6935364021887
 
Záruka:60 Měsíc(ů)
Výrobca:TP-link
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
73 EUR
Vaša cena bez DPH
47.50 EUR
Vaša cena vrátane DPH
57 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

  • Transceiver SFP+ LC s jedním režimem

  • Maximálně flexibilní s možností připojení za provozu

  • Kompatibilní s několika modely switchů / SPF+ moduly TP-LINK



TECHNICKÉ SPECIFIKACE.
Typ vlákna: Singlemode
Technológia SFP modulu: 10 Gbps
Rozhranie tlače: SFP+
Aktuálna cena produktu je57EUR  s dph
Váš e-mail