Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. SFP moduly

TP-Link PLT12-C+ [GPON OLT SFP optical module, Class C+]

Novinka
Pridať do obľúbenýchTP-Link PLT12-C+ [GPON OLT SFP optical module, Class C+]
Technológia SFP modulu:1000 Mbps.

Kód produktu438383
Part numberPLT12-C+
 
Záruka:36 Měsíc(ů)
Výrobca:TP-link
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
83 EUR
Vaša cena bez DPH
62.50 EUR
Vaša cena vrátane DPH
75 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

  • SFP pro GPON OLT zařízení ITU-T G.984.2

  • Přenosová rychlost vysílání 2488 Mbps/příjem 1244 Mbps

  • Vlnová délka 1490 nm/1310 nm.

  • SC/UPC konektor

  • Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně.

  • Dosah až 20 km

.
Technológia SFP modulu: 1000 Mbps
Aktuálna cena produktu je75EUR  s dph
Váš e-mail