Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Konvertory

TP-Link TL-FC311B-20 [Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 20km]

Novinka
Pridať do obľúbenýchTP-Link TL-FC311B-20 [Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 20km]
Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika singlemode.

Kód produktu438545
Part numberTL-FC311B-20
EAN produktu6935364072926
 
Záruka:60 Měsíc(ů)
Výrobca:TP-link
Skladová dostupnosť:Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Bežná cena
21 EUR
Vaša cena bez DPH
13.33 EUR
Vaša cena vrátane DPH
16 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
TL-FC311B-20 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100/1000Mbps. Konvertor lze použít na vzdálenost až 20km se single-mode (9/125um) optickým vláknem zakončeným jedním SC konektorem. Vlnová délka je 1310/1550nm (Tx/Rx) a pro správnou funkčnost je potřeba mít na protější straně nejlépe model TL-FC311A-20, který má opačné Tx a Rx než tento model.
Obsah balení:
Konvertor
Napájecí adaptér 5V / 0.6A
.
Technológia konvertora: Gigabit Ethernet 1000Mbps
Konvertor podľa typu: LAN/optika singlemode
Aktuálna cena produktu je16EUR  s dph
Váš e-mail