Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. SFP moduly

UBNT U Fiber UF-MM-10G, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP+ 10G modulů, Multi-Mode, LC konektor]

Pridať do obľúbenýchUBNT U Fiber UF-MM-10G, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP+ 10G modulů, Multi-Mode, LC konektor]
Technológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+; Typ vlákna:Multimode.

Kód produktu1015791
Part numberUF-MM-10G
EAN produktu8103540259142
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:Ubiquiti
Skladová dostupnosť:Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Bežná cena
44 EUR
Vaša cena bez DPH
32.50 EUR
Vaša cena vrátane DPH
39 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

U Fiber UF-MM-10G, 2-PACK (1-pár)





UF-MM-10G je sada multimode 10G SFP+ modulů pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 850nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 300m. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balení obsahuje 2 kusy - 1pár.














Užitečné odkazy:




.
Typ vlákna: Multimode
Technológia SFP modulu: 10 Gbps
Rozhranie tlače: SFP+
Aktuálna cena produktu je39EUR  s dph
Váš e-mail