Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. SFP moduly

UBNT U Fiber UF-MM-1G, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1G modulů, Multi-Mode, LC konektor]

Pridať do obľúbenýchUBNT U Fiber UF-MM-1G, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1G modulů, Multi-Mode, LC konektor]
Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Multimode.

Kód produktu1015790
Part numberUF-MM-1G
EAN produktu810354025907
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:Ubiquiti
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
20 EUR
Vaša cena bez DPH
11.67 EUR
Vaša cena vrátane DPH
14 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

U Fiber UF-MM-1G, 2-PACK (1-pár)





UF-MM-1G je sada multimode 1G SFP modulů pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 850nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 550m. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty. Balení obsahuje 2 kusy - 1pár.














Užitečné odkazy:




.
Typ vlákna: Multimode
Technológia SFP modulu: 1000 Mbps
Rozhranie tlače: SFP/miniGBIC
Aktuálna cena produktu je14EUR  s dph
Váš e-mail