Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. SFP moduly

UBNT U Fiber UF-SM-1G-S, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1G WDM modulů, Single-Mode, BiDi, LC konektor]

Pridať do obľúbenýchUBNT U Fiber UF-SM-1G-S, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1G WDM modulů, Single-Mode, BiDi, LC konektor]
Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode.

Kód produktu1015788
Part numberUF-SM-1G-S
EAN produktu810354025921
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:Ubiquiti
Skladová dostupnosť:Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Bežná cena
26 EUR
Vaša cena bez DPH
19.17 EUR
Vaša cena vrátane DPH
23 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

U Fiber UF-SM-1G-S, 2-PACK (1-pár)





UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty. Balení obsahuje 2 kusy - 1pár.














Užitečné odkazy:




.
Typ vlákna: Singlemode
Technológia SFP modulu: 1000 Mbps
Rozhranie tlače: SFP/miniGBIC
Aktuálna cena produktu je23EUR  s dph
Váš e-mail