AOC MT VA 34" CU34E4CW - VA panel, 3440x1440, 120Hz, HDMI, DP, USB-C
Kód: 492108
Skladom
Kód:
492108
EAN:
Záruka:
60 Měsíc(ů)
Stav:
Formát obrazovky:
21:9
Povrchová úprava displeja:
Antireflexní
Rozlíšenie:
3440x1440
Rozhranie:
HDMI, DisplayPort, 3.5mm Jack
Výbava:
VESA, Zakrivený panel, Reproduktory, Nastaviteľná výška, Kamera, Mikrofón
Energetická trieda:
D
VESA rozměry:
100x100
DP verze:
1.4
Typ panelu:
VA
Použití:
Kancelářský, Profesionální
Rozhraní vstup:
HDMI, DP, USB-C, LAN
Rozhraní výstup:
3,5 mm Jack, USB hub
Standardní záruka (roky):
5
USB umístění:
Vzadu
USB verze:
3.2
Vlastnost:
Prohnutý
USB-C počet:
2
Barevná hloubka (bit):
10
USB počet:
4
HDMI počet:
2
DP počet:
1
HDMI verze:
2.0
Úhlopříčka displeje ("):
34
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
120
Kontrast:1:
3500
Doba odezvy (ms):
4
Hmotnost (kg):
Jas (cd/m2):
350
Popis AOC MT VA 34" CU34E4CW - VA panel, 3440x1440, 120Hz, HDMI, DP, USB-C
Diskusia k produktu AOC MT VA 34" CU34E4CW - VA panel, 3440x1440, 120Hz, HDMI, DP, USB-C