AOC MT VA LCD WLED 27" Q27G3XMN/BK - VA panel, 2560x1440, 180Hz, HDMI, DP, pivot
Kód: 147948
Skladom
Kód:
147948
EAN:
16:9
Povrchová úprava displeja:
Antireflexní
Rozlíšenie:
2560x1440 (WQHD)
Rozhranie:
HDMI
Výbava:
VESA
Energetická trieda:
G
VESA rozměry:
100x100
DP verze:
1.4
Typ panelu:
VA
Použití:
Herní
Rozhraní vstup:
HDMI
Rozhraní výstup:
3,5 mm Jack
Standardní záruka (roky):
3
Vlastnost:
Rovný
Barevná hloubka (bit):
8
HDMI počet:
1
DP počet:
1
Úhlopříčka displeje ("):
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
180
Kontrast:1:
4000
Hmotnost (kg):
5,5
Jas (cd/m2):
700
Popis AOC MT VA LCD WLED 27" Q27G3XMN/BK - VA panel, 2560x1440, 180Hz, HDMI, DP, pivot
Diskusia k produktu AOC MT VA LCD WLED 27" Q27G3XMN/BK - VA panel, 2560x1440, 180Hz, HDMI, DP, pivot