Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR

Pridať do obľúbenýchAruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR
Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom.

Kód produktu703068
Part numberJ9054D
EAN produktu190017245911
 
Záruka:99 Doživotní
Výrobca:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
169 EUR
Vaša cena bez DPH
121.67 EUR
Vaša cena vrátane DPH
146 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR.
Typ príslušenstva: Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom
Aktuálna cena produktu je146EUR  s dph
Váš e-mail