Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

Aruba 10G SFP+ LC LRM 220m MMF XCVR

Pridať do obľúbenýchAruba 10G SFP+ LC LRM 220m MMF XCVR
Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom.

Kód produktu703069
Part numberJ9152D
 
Záruka:99 Doživotní
Výrobca:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
1049 EUR
Vaša cena bez DPH
753.33 EUR
Vaša cena vrátane DPH
904 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
Aruba 10G SFP+ LC LRM 220m MMF XCVR.
Typ príslušenstva: Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom
Aktuálna cena produktu je904EUR  s dph
Váš e-mail