Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

Aruba 25G SFP28 LC eSR 400m MMF Transceiver

Novinka
Pridať do obľúbenýchAruba 25G SFP28 LC eSR 400m MMF Transceiver
Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom.

Kód produktu703389
Part numberJL485A
 
Záruka:99 Doživotní
Výrobca:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
1894 EUR
Vaša cena bez DPH
1049.17 EUR
Vaša cena vrátane DPH
1259 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
Aruba 25G SFP28 LC eSR 400m MMF Transceiver.
Typ príslušenstva: Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom
Aktuálna cena produktu je1259EUR  s dph
Váš e-mail