Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

Aruba 25G SFP28 LC LR 10km SMF Transceiver

Novinka
Pridať do obľúbenýchAruba 25G SFP28 LC LR 10km SMF Transceiver
Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom.

Kód produktu703390
Part numberJL486A
 
Záruka:99 Doživotní
Výrobca:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
4736 EUR
Vaša cena bez DPH
2624.17 EUR
Vaša cena vrátane DPH
3149 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
Aruba 25G SFP28 LC LR 10km SMF Transceiver.
Typ príslušenstva: Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom
Aktuálna cena produktu je3149EUR  s dph
Váš e-mail