ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFS1A FHD,IPS, 1920 x 1080, 240Hz, 1000:1, 350cd/m2, 5,99ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód: 1355020
Skladom
Termín a spôsob doručenia
Rozlíšenie:1920×1080 (Full HD); Výbava:Reproduktory, VESA, HDR, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Lesklý; Rozhranie:HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort.prečítajte si viac
Kód:
EAN:
Záruka:
36 Měsíc(ů)
Stav:
Novinka
Formát obrazovky:
16:9
Povrchová úprava displeja:
Lesklý
Rozlíšenie:
1920×1080 (Full HD)
Rozhranie:
HDMI, DisplayPort, 3.5mm Jack
Výbava:
VESA, Reproduktory
VESA rozměry:
100x100
DP verze:
1.2
Typ panelu:
IPS
Použití:
Herní
Standardní záruka (roky):
3
Vlastnost:
Rovný
Barevná hloubka (bit):
8
HDMI počet:
2
DP počet:
1
HDMI verze:
2.0
Úhlopříčka displeje ("):
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
240
Kontrast:1:
1000
Doba odezvy (ms):
1
Hmotnost (kg):
4,13
Jas (cd/m2):
350
Popis ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFS1A FHD,IPS, 1920 x 1080, 240Hz, 1000:1, 350cd/m2, 5,99ms, 2xHDMI, 1xDP
Diskusia k produktu ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFS1A FHD,IPS, 1920 x 1080, 240Hz, 1000:1, 350cd/m2, 5,99ms, 2xHDMI, 1xDP