ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFS2E, IPS, 1920 x 1080 FHD, 240Hz, 1000:1, 350cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód: 1355023
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Rozlíšenie:1920×1080 (Full HD); Výbava:Reproduktory, VESA, Nastaviteľná výška, HDR, FreeSync, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Antireflexní; Rozhranie:HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort.prečítajte si viac
Stav:
Novinka
Formát obrazovky:
16:9
Povrchová úprava displeja:
Antireflexní
Rozhranie:
HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort
Výbava:
Reproduktory, VESA, Nastaviteľná výška
Herní
Rozhraní vstup:
DP, HDMI, 3,5 mm Jack
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
240
Hmotnost (kg):
3,4
Jas (cd/m2):
350
Popis ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFS2E, IPS, 1920 x 1080 FHD, 240Hz, 1000:1, 350cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Diskusia k produktu ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFS2E, IPS, 1920 x 1080 FHD, 240Hz, 1000:1, 350cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP