ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFX2A FHD, 1920 x 1080, 520Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód: 1355006
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Rozlíšenie:1920×1080 (Full HD); Výbava:VESA, Nastaviteľná výška, HDR, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Lesklý; Rozhranie:HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort.prečítajte si viac
Kód:
EAN:
16:9
Povrchová úprava displeja:
Lesklý
Rozhranie:
HDMI, DisplayPort, 3.5mm Jack
Výbava:
VESA, Nastaviteľná výška
DP verze:
1.4
HDMI verze:
2.1
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
520
Hmotnost (kg):
7,7
Jas (cd/m2):
400
Popis ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFX2A FHD, 1920 x 1080, 520Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Diskusia k produktu ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFX2A FHD, 1920 x 1080, 520Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP